Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

У презентаційній частині заходу доповідачі розкривали актуальні питання тематики заходу.

Марія Цибка, національний координатор проекту EaP Green в Україні, розповіла про ресурсоефективне та чисте виробництво як необхідний інструмент переходу на модель безвідходної економіки.

Представник Міністерства екології та природних ресурсів України Марина Шимкус окреслила екологічні зобов’язання України, що випливають з Угоди про асоціацію з ЄС, які стосуються сектору охорони довкілля, зокрема розробки стратегії екологічної політики.

У своїй промові, Людмила Мусіна національний координатор співпраці з ЮНІДО та програми EaP GREEN в Україні зазначила, що процес «зеленої» модернізації економіки тільки набирає обертів. Програма EaPGREEN стала платформою для розроблення нових бізнес-моделей: промисловий симбіоз, еко-індустріальні парки, сервісні РЕЧВ компанії, хімічний лізинг, безвідходна економіка.

Про підтримку ЮНІДО у впровадженні РЕЧВ та відповідність принципам економіки замкненого циклу розповів Хайнц Лоенбергер - головний технічний консультант Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку ЮНІДО. Він підкреслив актуальність переходу промисловості на замкнені виробничі цикли та скорочення обсягів утворювальних відходів у всьому світі та в Україні.

Тамара Буренко висловила позицію Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо підвищення енергоефективності в промисловому секторі України і акцентувала увагу учасників заходу на потребі зміни свідомості виробників в напрямку ощадливого використання будь-якого ресурсу.

Від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України виступив Андрій Мельник, який розповів про індустріальні парки, як форми організації бізнесу, спрямовані на ефективне споживання ресурсів, а також стан та передумови створення еко-індустріальних парків в Україні.

17.06.22-Photo-2

Директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні Ігор Шилович навів приклади впровадження замкнутих циклів виробництва на підприємствах різних країн світу. Він зазначив, що циркулярна економіка – це бізнес, який треба починати сьогодні і через 5-7 років ми відчуємо вагомі результати як у економічному секторі так і у екологічній сфері впливу підприємств на оточуюче середовище.

Всі учасники мали змогу висловити свої думки та коментарі і задати питання спікерам.

В заключному слові Людмила Мусіна відзначила, що впровадження стратегії ресурсоефективного та чистого виробництва довело свою результативність, тому логічним буде подальший розвиток напрямку імплементації концепції економіки замкненого циклу з застосуванням РЕЧВ.


Презентації учасників:

Ресурсоефективне та чисте виробництво як необхідний інструмент переходу на модель безвідходної економіки (М. Цибка)

Підтримка ЮНІДО у впровадженні РЕЧВ та відповідності принципам економіки замкненого циклу (Х. Лоенбергер)

Досвід підприємств з впровадження замкнутих циклів виробництва (І.Шилович)

Індустріальні парки в Україні: політика держави, стан розвитку, передумови та перспективи перетворення їх в екоіндустріальні парки. (А. Мельник)

Енергоефективність у промисловому секторі (Т.Буренко)

Зелена модернізація економіки в Україні (Л. Мусіна)

EaP-partners-logo-f-7-2017a


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи