Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

17.10.05 Seminar Poltava-4-minВітальним словом семінар відкрили начальник управління підприємництва, торгівлі та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Михайло Бугрій, проректор з наукової роботи Полтавського університету економіки і торгівлі Сергій Гаркуша та заступник національного координатора демонстраційного проекту «РЕЧВ» програми EaP GREEN Андрій Ворфоломеєв.

Заступник директора Департаменту стратегічного розвитку Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Тамара Буренко висвітлила тему енергоефективності у промисловості, ознайомивши учасників з новим механізмом стимулювання промислових підприємств до енергоефективності та впливом запровадження вуглецевого податку на зміну вартості енергетичних продуктів.

17.10.05 Seminar Poltava-5-minДиректор Центру РЕЧВ Ігор Шилович доповів про досвід Центру ресурсоефективного та чистого виробництва у підвищенні конкурентоспроможності підприємств. Учасники були ознайомлені зі станом впровадження проектів ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні, а також з умовами співпраці Центру РЕЧВ з компаніями.

Андрій Ворфоломеєв поділився досвідом впровадження ресурсоефективних заходів на підприємствах України у рамках демонстраційного проекту ЮНІДО. Він розповів, що реалізовані на підприємствах-учасниках проекту заходи дозволили скоротити споживання енергії на 8 000 МВт*год на рік, води – на 17 000 м3, матеріалів – на 40 000 тон та знизити викиди на 4 000 т СО2-екв. Їх сумарний економічний ефект склав близько півмільйона євро. При чому було підкреслено важливість роботи Клубів РЕЧВ для ширшого ознайомлення персоналу підприємств із практиками РЕЧВ і особливостями його впровадження.

Куратор Клубів РЕЧВ в Україні Іван Омельчук представив огляд діяльності Клубів РЕЧВ. Учасники були ознайомлені з принципами роботи Клубів РЕЧВ та дізнались про результати впровадження заходів з підвищення ресурсо-та енергоефективності на підприємствах учасниках клубів у Чернігівський та Харківський областях.

Керівник ГО «Східно-Європейська академія наук» Олексій Северин ознайомив учасників з перспективами створення Клубу РЕЧВ у Полтавському регіоні. Він наголосив на актуальності впровадження ресурсоефективних та чистих технологій у промисловості та запропонував представникам підприємств взяти участь у створенні Клубу РЕЧВ у Полтавської області.

Наприкінці заходу, під час загального обговорення, були деталізовано розглянуті теми та підкреслено, що створення Клубу РЕЧВ є актуальним напрямком розвитку малого та середнього бізнесу Полтавського регіону та потребує подальшого розвитку с залученням місцевої влади, громадських організацій та Центру РЕЧВ.

Програма заходу

EaP-partners-logo-f-8-2017a


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи