Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

В Україні семінар розпочався зі вступного слова заступника національного координатора проекту Андрія Ворфоломеєва, який привітав присутніх і розказав про вибір галузі виробництва будівельних матеріалів як основної для проекту, оскільки вона має значний потенціал до розвитку, а також є основою для «зеленого» будівництва та сталого розвитку міської інфраструктури. Він підкреслив важливість постійної допомоги з боку Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів для виконанні проекту в Україні та демонстрації переваг РЕЧВ. Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій розказав про сучасний стан галузі в Україні, окреслив основні бар’єри для її розвитку та шляхи їх подолання.
Далі Дік ван Бірс ознайомив учасників із принципами РЕЧВ і доступними ресуросефективними рішеннями як загалом в галузі, так і в окремих секторах, а саме при виробництві матеріалів для дорожніх покриттів, цегли, тротуарної плитки. Також він надав практичні рекомендації щодо розробки та впровадження заходів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів. В спеціальній секції учасники семінару мали змогу в реальному часі задати питання лектору.
Зваживши на запит з боку аудиторії, після завершення трансляції Андрій Ворфоломеєв додатково зробив презентацію щодо результатів впровадження РЕЧВ-проекту в Україні, а також 8 підходів РЕЧВ із прикладами заходів (опцій), впроваджених українськими підприємствами-учасниками проекту.

17.10.23 Comment on project results mini17.10.23 Comment from enterprise mini

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто відмітити жваве обговорення цих опцій учасниками заходу. Наприклад, представник одного з таких підприємств Олександр Канарчук більш детально зупинився на перевагах і особливостях впровадження ресурсоефективних заходів на його підприємстві. Саме схвальний відгук від підприємства про дієвість РЕЧВ-підходу, можливо, є найкращим засобом його популяризації та стимулом для впровадження іншими компаніями.
Наостанок учасникам, крім Довідника з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів, було презентовано оновлений посібник для кращого бізнесу «Принципи та практики РЕЧВ».

Програма заходу

EaP-partners-logo-f-8-2017a


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи