Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти


У будинку на вулиці Роксоляни, 57, де Василь Прусак є головою правління ОСББ, протягом місяця двічі на тиждень збирають папір та картон. «Ми отримали три спеціальні контейнери через Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. Відтак, щовівторка та щоп’ятниці у будинку проводиться збір картону та паперу у під’їздах біля поштових скриньок. Контейнери для збору відходів паперові, але передбачені для багаторазового використання. Головне – щоби мешканці звикли туди викидати лише папір», – розповів Василь Прусак.
За місяць у такий спосіб з 166 квартир вдалося зібрали 50 кг паперових відходів. Василь Прусак власноруч відносив їх у пункт прийому, де за 1 кг паперових відходів платять 2,3 грн. Як він зазначив, у майбутньому мають намір доплачувати прибиральниці, аби цим займалася вона. Наразі у планах голови правління ОСББ – укладення угоди із перевізником про зменшення плати за вивезення сміття, бо один контейнер, передбачений для паперу, фактично, не використовуватиметься.
«Також у наших планах – сортування органічних відходів відходів. Для цього потрібно об’єднати 15 будинків і придбати біогазову установку. У такому разі до смітників не потраплятимуть органічні відходи. Вони будуть перероблюватися у біогаз, біодобрива та біометал. Окупність цього проекту, вартістю близько 50 тисяч доларів, – орієнтовно 3 роки», – зазначив у коментарі Володимир Прусак.
Як зазначив голова правління ОСББ, зараз дуже важливо напрацювати кілька проектів, які б дозволяли ефективно сортувати і переробляти сміття на локальному рівні і створити дієву мережу переробників. Він представив свою схему, яка передбачає покрокову переробку органічних відходів: від збору у квартирах – до розповсюдження у вигляді добрив серед власників теплиць на Львівщині.

img 5103. 1jpg
Детальніше тут: http://tvoemisto.tv/news/yak_lvivyanam_nalagodyty_zbir_pateru_u_budynku_dosvid_osbb_82887.html#sthash.JzOh6Kxp.dpuf


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи