Четверта координаційна зустріч в Києві

4 coord meeting16-17 липня 2015 у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" відбулася 4а координаційна зустріч за регіональним демонстраційним проектом "Ресурсоефективне та чисте виробництво".

Близько 30 представників (з кожної з країн проекту і ЮНІДО) взяли участь у події. Зустріч була присвячена виконанню демонстраційного проекту в рамках Програми EaP GREEN. Представники всіх шести країн Східного партнерства обговорили з фахівцями ЮНІДО результати реалізації проекту в кожній країні. Тоді Зінаїда Фадєєва і Томас Ліндквіст представили новий підхід до "одомашнення" РЕЧВ, який основувався також на результатах консультативних діалогів. Цей підхід включає в себе розробку посібника національною мовою з узгодженою таксономії і простим форматом.

Надалі Рене Ван Беркель і Аїда Сзилагій представили концепцію РЕЧВ-клубів як ефективного інструменту для розширення впровадження РЕЧВ. Крім того, національний координатор Молдови Люсія Соп поділилася досвідом по РЕЧВ-клубам, що вже функціонують в її країні.

Програма заходу англійською мовою

Програма заходу українською мовою

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.