Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Round-Table-minЗапрошуємо 26 червня 2017 року прийняти участь у круглому столі «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проводиться у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне і чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), яка фінансується ЄС. Захід відбудеться за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

Даний захід призначений для представників бізнесу (зокрема малих та середніх підприємств), неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного споживання ресурсів та енергоощадності.

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Round-Table-min1Запрошуємо прийняти участь у круглому столі на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні», що пройде 22 червня 2017 в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне і чисте виробництво» (РЕЧВ) як компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), що фінансується ЄС.

Захід присвячений обговоренню принципів і досвіду впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва й економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання цілей сталого розвитку та впровадженні ресурсоефективних моделей виробництва.

Детальніше...

Тренінг кураторів Клубів РЕЧВ у Чугуєві

17.06.13 Training-mini

Запрошуємо бажаючих стати куратором об’єднання підприємств та реалізувати себе у діяльності в сучасному, актуальному та затребуваному напрямку з підвищення ресурсо- та енергоефективності промислового виробництва взяти участь у семінарі-тренінгу «Як створити Клуб ресурсоефективного виробництва й організувати його успішну роботу». Навчання проводиться в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ), що є компонентом міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) (http://recpc.kpi.ua/ua/projects-ua/eap-green/project-in-ukraine), за підтримки Чугуївської міської ради.

Детальніше...

Тренінг кураторів Клубів РЕЧВ у Полтаві

17.05.26 TrainingТренінг «Як створити «Клуб ресурсоефективного виробництва» й організувати його успішну роботу» відбудеться в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ), що є компонентом міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Регіональної торгово-промислової палати Полтавської області.
Під час тренінгу учасники отримають:
• Знання щодо принципів функціонування Клубу ресурсоефективного виробництва
• Покрокові інструкції з розвитку та просування клубів
• Ознайомлення з методикою ЮНІДО «Ресурсоефективне та чисте виробництво»
• Розуміння можливостей та переваг від надання послуг з РЕЧВ
• Практичні рекомендації щодо розробки технічних рішень, з оцінки ефективності використання ресурсів та енергії на МСП
• Ресурсний пакет з програмним забезпеченням та набором методологічних матеріалів
• Навички, необхідні для виконання обов’язків куратора «Клубу ресурсоефективного виробництва»

Детальніше...

Оголошуємо новий набір експертів до навчання у Львові

20mm Logo UCPC black Transpar UЗ 22 по 31 травня 2017 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва буде проводити вечірні інтенсивне навчання експертів (орієнтовно з 16.00) у м. Львів за кваліфікацією аудитор з питань ресурсоефективного і чистого виробництва за методикою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО). Темою навчального курсу є «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПІДХОДИ ДО РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСО- ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ, БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ЗА МЕТОДИКОЮ ЮНІДО)».

Під час навчання ви зможете:

- дізнатися про сучасні підходи та інженерні рішення щодо розвитку ресурсоефективного та більш чистого виробництва, адаптовані до потреб українського виробника;

- отримати консультацію експертів Центру щодо власних потреб енерго- та ресурсозбереження;

- отримати практичні навики в розробці комплексної інженерної й технологічної оцінки виробничих процесів на підприємствах на основі методики складання балансів матеріальних і енергетичних потоків.

Детальніше...

Семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України»

17.05.18 SeminarЕкологічна освіта є важливим кроком на шляху до сталого розвитку, оскільки підвищує обізнаність суспільства про екологічні проблеми і забезпечує потрібні навички для прийняття необхідних запобіжних заходів. В рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми EaP GREEN, яка фінансується ЄС, розроблено конспект лекцій з ресурсоефективного та більш чистого виробництва. Він містить теоретичні і практичні навчальні матеріали щодо основних принципів і підходів методики РЕЧВ, яка була розроблена ЮНЕП і ЮНІДО у вигляді комплексної превентивної екологічної стратегії щодо виробничих процесів, продуктів і послуг для підвищення ефективності виробництва та зниження ризиків для людини та навколишнього середовища.

Конспект лекцій з РЕЧВ може використовуватися в якості основи для відповідних навчальних дисциплін в університетах і інших навчальних закладах. За допомогою цього конспекту викладачі матимуть можливість розробити власний курс з РЕЧВ для студентів технічних і екологічних спеціальностей. Цей навчальний напрямок має на меті розвиток національного кадрового потенціалу для подальшого забезпечення сталого промислового виробництва і споживання і прискорення переходу країни до зеленої моделі економіки.

Семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України» відбудеться 18 травня 2017 року в Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 35, оф. 103.

Детальніше...

Опитування підприємств

17.04.03 QuestionaryПросимо Вас прийняти участь у опитуванні Організації Об`єднаних Націй з промислового розвитку. Дане опитування проводиться в шести країнах Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) у рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.
Опитування проводиться з метою встановлення реальних проблем, з якими стикаються підприємства в процесі їх розвитку, зокрема фінансових. Результати цього опитування стануть цінним підґрунтям для подальшої міжнародної співпраці, адже вони вкажуть на сучасні потреби виробничого сектору. Таким чином, своєю участю в опитуванні Ви можете допомогти виокремити пріоритетні напрямки для міжнародних проектів, які будуть допомагати підприємствам у вирішенні дійсно актуальних питань.

Детальніше...

Конференція «Впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні»

RECP wheel

14 грудня 2016 року відбудеться конференція «Впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні». Захід організовується Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» та Демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» регіональної програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Прем`єр готель «Русь», конференц-зал «А»

Час проведення: 10:00 – 17:30.

Початок реєстрації о 9:30.

Детальніше...

Дводенний семінар з ресурсоефективного та чистого виробництва в Одесі

20mm Logo UCPC black Transpar U16 та 17 листопада запрошуємо підприємства і компанії Одеси на дводений семінар з ресурсоефективного та більш чистого виробництва!

Будемо обговорювати сучасні підходи до підвищення конкурентоспроможності підприємств і компаній на основі методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ). 
16 листопада: доповіді від лідерів на ринку промислового обладнання про нові можливості у сфері промислового обладнання: 
- комплексна інженерна та технологічна оцінка виробничих процесів на підприємстві на основі методики складання балансів матеріальних і енергетичних потоків; 
- модернізація промислового обладнання як складова імплементації РЕЧВ-рішень. 
17 листопада темою буде фінансування ресурсо- та енергоефективних проектів в промисловості та бізнесі: залучення кредитних та грантових коштів; співпраця з національними банками та міжнародними фінансовими організаціями. Презентуємо цільові кредитні програми державних банків та міжнародних донорських проектів.
Запрошуємо керівників, технічних директорів, головних інженерів, головних енергетиків промислових підприємств.
Зал "Сієтл" Impact Hub Odessa. Початок реєстрації о 9.30
Вхід вільний.
Реєстрація є обов'язковою. Щоб зареєструватись, телефонуйте 067-902-76-06 або пишить Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги підприємців Чернігівщини

Chernihiv - EaP GREEN

Запрошуємо Вас 26 жовтня 2016 року прийняти участь у відкритому семінарі Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону». Захід проводиться у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне і чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN) за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

Детальніше...

Участь у Міжнародному форумі "GREEN MIND-2016"

GreenMind2016Презентація під назвою «Про розвиток ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні» в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» міжнародної програми «Екологізація економік країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) буде представлена 20 жовтня 2016 року на Міжнародному форумі «GREEN MIND - 2016» в Україні під час пленарного засідання «Розвиток моделі сталого виробництва та споживання: інструменти та стимули».

Форум організованого з метою сприяти сталому розвитку бізнесу в усьому світі.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи