Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Запрошуємо на семінар з впровадження послуг ЕСКО у м. Львів

05 вересня 2017 року Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва та юридична фірма «Антіка» (м Київ) проводять у м. Львів семінар на тему «Практика впровадження послуг ЕСКО в бюджетній сфері: питання і відповіді».

Під час заходу представники міської та обласної рад на прикладах пілотних проектів продемонструють потенціал області у сфері енергозбереження та перспективи енергосервісу у муніципальній сфері з презентацією об’єктів під енергосервіс у Львові.

З доповіді юридичних радників Ви дізнаєтесь про:

- енергосервіс і бюджетне законодавство;

- алгоритм впровадження енергосервісу;

- підготовку тендерної документації для ЕСКО контрактів.

 Крім того буде висвітлено питання реалізації проектів ЕСКО від моменту ідеї до моменту втілення на прикладі примірного договору ЕСКО.

 Реєстрація учасників за посиланням https://goo.gl/forms/HLUGgzRLltspUULF3

або за телефоном  +38 (050) 411 25 23.

Для додаткової інформації просимо контактувати з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або тел. +38 (050) 411 25 23.

 Будемо раді бачити вас!

Тренінги з оптимізації систем вентиляції

file 579У вересні заплановано проведення дводенних тренінгів з оптимізації систем вентиляції за участі сертифікованих експертів Центру РЕЧВ.

Курс розроблений для фахівців або консультантів, які планують працювати в підрозділах українських підприємств;представників консалтингових компаній у сфері систем вентиляції; представників підприємств, діяльність яких пов'язана з наладкою та технічним обслуговуванням систем вентиляції; проектувальників, наладчиків систем вентиляції.

Детальніше...

Круглий стіл у Запоріжжі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки»

IMG 3587

3 серпня у м. Запоріжжя на круглому столі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки» буде розглянуто механізм стимулювання підприємств до енергоощадності.

Впровадження енергоефективних технологій у виробництві – один з надійних кроків до зменшення енерговитрат і, як результат, до підвищення конкурентоспроможності підприємств. Для країни це означатиме покращення економіки.

Тож, як стимулювати підприємства до енергоефективності? Один з механізмів, відомий в європейських країнах і який наразі розробляє Держенергоефективності, – це спрямування коштів вуглецевого податку на заходи з енергоефективності.

Детальніше...

Два онлайн-тренінги в один день!

17.07.04-Webinar-mini-24 липня 2017 року відбудуться два онлайн-тренінги з ресурсоефективного та чистого виробництва за напрямками:
- «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів»;
- «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами».

Ці заходи проводяться у рамках проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN).

Під час онлайн-тренінгів (вебінарів) буде розглянуто кращі доступні практики та технології для молочної галузі, приклади впровадження ресурсоефективних рішень, принципи раціонального поводження з хімічними речовинами на виробництвах, а також представлені розроблені галузеві Довідники з РЕЧВ за вказаними напрямками. Лектор – міжнародний експерт ЮНІДО Йоганнес Фреснер (Австрія).

Детальніше...

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Round-Table-minЗапрошуємо 26 червня 2017 року прийняти участь у круглому столі «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проводиться у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне і чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), яка фінансується ЄС. Захід відбудеться за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

Даний захід призначений для представників бізнесу (зокрема малих та середніх підприємств), неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного споживання ресурсів та енергоощадності.

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Round-Table-min1Запрошуємо прийняти участь у круглому столі на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні», що пройде 22 червня 2017 в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне і чисте виробництво» (РЕЧВ) як компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), що фінансується ЄС.

Захід присвячений обговоренню принципів і досвіду впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва й економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання цілей сталого розвитку та впровадженні ресурсоефективних моделей виробництва.

Детальніше...

Тренінг кураторів Клубів РЕЧВ у Чугуєві

17.06.13 Training-mini

Запрошуємо бажаючих стати куратором об’єднання підприємств та реалізувати себе у діяльності в сучасному, актуальному та затребуваному напрямку з підвищення ресурсо- та енергоефективності промислового виробництва взяти участь у семінарі-тренінгу «Як створити Клуб ресурсоефективного виробництва й організувати його успішну роботу». Навчання проводиться в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ), що є компонентом міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) (http://recpc.kpi.ua/ua/projects-ua/eap-green/project-in-ukraine), за підтримки Чугуївської міської ради.

Детальніше...

Тренінг кураторів Клубів РЕЧВ у Полтаві

17.05.26 TrainingТренінг «Як створити «Клуб ресурсоефективного виробництва» й організувати його успішну роботу» відбудеться в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ), що є компонентом міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Регіональної торгово-промислової палати Полтавської області.
Під час тренінгу учасники отримають:
• Знання щодо принципів функціонування Клубу ресурсоефективного виробництва
• Покрокові інструкції з розвитку та просування клубів
• Ознайомлення з методикою ЮНІДО «Ресурсоефективне та чисте виробництво»
• Розуміння можливостей та переваг від надання послуг з РЕЧВ
• Практичні рекомендації щодо розробки технічних рішень, з оцінки ефективності використання ресурсів та енергії на МСП
• Ресурсний пакет з програмним забезпеченням та набором методологічних матеріалів
• Навички, необхідні для виконання обов’язків куратора «Клубу ресурсоефективного виробництва»

Детальніше...

Оголошуємо новий набір експертів до навчання у Львові

20mm Logo UCPC black Transpar UЗ 22 по 31 травня 2017 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва буде проводити вечірні інтенсивне навчання експертів (орієнтовно з 16.00) у м. Львів за кваліфікацією аудитор з питань ресурсоефективного і чистого виробництва за методикою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО). Темою навчального курсу є «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПІДХОДИ ДО РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСО- ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ, БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ЗА МЕТОДИКОЮ ЮНІДО)».

Під час навчання ви зможете:

- дізнатися про сучасні підходи та інженерні рішення щодо розвитку ресурсоефективного та більш чистого виробництва, адаптовані до потреб українського виробника;

- отримати консультацію експертів Центру щодо власних потреб енерго- та ресурсозбереження;

- отримати практичні навики в розробці комплексної інженерної й технологічної оцінки виробничих процесів на підприємствах на основі методики складання балансів матеріальних і енергетичних потоків.

Детальніше...

Семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України»

17.05.18 SeminarЕкологічна освіта є важливим кроком на шляху до сталого розвитку, оскільки підвищує обізнаність суспільства про екологічні проблеми і забезпечує потрібні навички для прийняття необхідних запобіжних заходів. В рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми EaP GREEN, яка фінансується ЄС, розроблено конспект лекцій з ресурсоефективного та більш чистого виробництва. Він містить теоретичні і практичні навчальні матеріали щодо основних принципів і підходів методики РЕЧВ, яка була розроблена ЮНЕП і ЮНІДО у вигляді комплексної превентивної екологічної стратегії щодо виробничих процесів, продуктів і послуг для підвищення ефективності виробництва та зниження ризиків для людини та навколишнього середовища.

Конспект лекцій з РЕЧВ може використовуватися в якості основи для відповідних навчальних дисциплін в університетах і інших навчальних закладах. За допомогою цього конспекту викладачі матимуть можливість розробити власний курс з РЕЧВ для студентів технічних і екологічних спеціальностей. Цей навчальний напрямок має на меті розвиток національного кадрового потенціалу для подальшого забезпечення сталого промислового виробництва і споживання і прискорення переходу країни до зеленої моделі економіки.

Семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України» відбудеться 18 травня 2017 року в Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 35, оф. 103.

Детальніше...

Опитування підприємств

17.04.03 QuestionaryПросимо Вас прийняти участь у опитуванні Організації Об`єднаних Націй з промислового розвитку. Дане опитування проводиться в шести країнах Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) у рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.
Опитування проводиться з метою встановлення реальних проблем, з якими стикаються підприємства в процесі їх розвитку, зокрема фінансових. Результати цього опитування стануть цінним підґрунтям для подальшої міжнародної співпраці, адже вони вкажуть на сучасні потреби виробничого сектору. Таким чином, своєю участю в опитуванні Ви можете допомогти виокремити пріоритетні напрямки для міжнародних проектів, які будуть допомагати підприємствам у вирішенні дійсно актуальних питань.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи