Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Дизайн без названия

Вітаємо Вас із прийдешніми зимовими святами, яких ми чекаємо цілий рік, щиро сподіваючись, що обов’язково отримаємо результати наших звершень, втілених планів, впроваджених проектів.

Нехай дух Різдва зблизить Вас із тими, кого ви цінуєте, з тими, хто дорогий Вашому серцю, з тими, хто чекав вашої уваги, погляду або телефонного дзвінка увесь рік. Різдво – свято для всіх, воно об’єднує людей, підсилює відчуття та емоції.

Рік, що минає, вже за кілька днів стане черговою сторінкою у нашому житті – він стане історією. Це була незвична історія, адже саме 2017 рік був дуже символічним для всіх нас – ми відзначили 10-річний ювілей довготривалого шляху успішної реалізації концепції РЕЧВ на українських підприємствах. Наша місія та зусилля не були марними, бо час довів, що вони виявилися плідними і продуктивними. Щоразу, беручись за новий об’єкт чи проект, ми пересвідчувалися, що нічого не зрушиться з місця, якщо нічого не намагатися зробити, навіть якщо це вдається дуже важко, через неймовірні зусилля.

Ми віримо, що отримані за 2017 рік результати надихатимуть нас на ще більші звершення, на кращі результати, на ефективнішу співпрацю.

Бажаємо Вам миру, злагоди, достатку!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики»

EP лого7 листопада 2017 року в рамках V Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства» відбудеться Інформаційний семінар Центра ресурсоефективного та чистого виробництва «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики».

Під час семінару будуть розглянуті такі теми:

- Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): принципи та досвід впровадження;

- Впровадження низьковитратних заходів на підприємствах: кращі світові та вітчизняні практики;

- Інноваційність у розробці технічних рішень з РЕЧВ.

До участі у семінарі запрошуються керівники підприємств, інженери, екологи, енергетики з досвідом роботи у промисловості, викладачі ВНЗ технічного спрямування.

 

Детальніше...

Анонс вебінару з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів

17.10.24-Webinar-1Запрошуємо взяти участь в онлайн-тренінгу "Сучасні підходи та заходи з ефективного споживання ресурсів" на підприємствах галузі будівельних матеріалів". Цей захід проводиться у рамках проекту "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми "Екологізація економіки країн Східного партнерства Європейського Союзу" (EaP GREEN) за підтримки Центру ресурсоефективного та чистого виробництва та Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

Онлайн-тренінг (вебінар) проходитиме у вигляді інтернет-трансляції, під час якої будуть розглянуті кращі доступні практики та технології для галузі будівельних матеріалів, приклади впровадження ресурсоефективних рішень та принципів раціонального споживання при виробництві цегли, дорожніх покриттів та тротуарної плитки. Також буде представлений розроблений галузевий Довідник з РЕЧВ за вказаними напрямками. Лектор – міжнародний експерт ЮНІДО Дік ван Бірс (Німеччина).

Детальніше...

Шановні підприємці Полтавщини!

17.10.05-Round-Table2Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавської області», що організовується в рамках демонстраційного проекту Організацій Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне на чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського університету економіки і торгівлі. Проект спрямований на консультаційну та практичну допомогу для малих та середніх підприємств з метою досягнення кращих еколого-економічних показників шляхом підвищення ефективності використання сировини, енергоносіїв і зниження втрат ресурсів у процесі виробництва.

Під час семінару буде розглянуто приклади ресурсоефективних заходів, розроблених і успішно впроваджених українськими підприємствами, способи розробки цих заходів, а також роботу Клубів РЕЧВ як ефективного інструмента в підвищенні конкурентоспроможності підприємств.

Детальніше...

Шановні підприємці та експерти!

17.10.11-Seminar-1Пропонуємо Вам скористатися можливістю дізнатися про провідні сучасні технології та напрямки підвищення енерго- та ресурсоефективності, відвідавши найбільшу у Східній Європі виставку новітньої енергетики.

Демонстраційний проект «Ресурсоефективне та чисте виробництво» як компонент регіональної програми EaP GREEN, що фінансується ЄС, запрошує прийняти участь у семінарі «Ресурсоефективне та чисте виробництво – принципи та досвід впровадження», який відбудеться у рамках 9-го форуму та виставки новітніх енергетичних технологій Східної Європи «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА // ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ // НОВІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ» («SEF 2017 KYIV»). На семінарі буде представлено шляхи підвищення ресурсоефективності підприємств з урахуванням досвіду, накопиченого під час впровадження демонстраційного проекту.

SEF 2017 KYIV – це масштабний бізнес-захід, на якому зустрічаються виробники і постачальники рішень, технологій та обладнання для енергоефективності та енергонезалежності бізнесу, промисловості та домогосподарств.

Детальніше...

Запрошуємо на семінар з впровадження послуг ЕСКО у м. Львів

05 вересня 2017 року Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва та юридична фірма «Антіка» (м Київ) проводять у м. Львів семінар на тему «Практика впровадження послуг ЕСКО в бюджетній сфері: питання і відповіді».

Під час заходу представники міської та обласної рад на прикладах пілотних проектів продемонструють потенціал області у сфері енергозбереження та перспективи енергосервісу у муніципальній сфері з презентацією об’єктів під енергосервіс у Львові.

З доповіді юридичних радників Ви дізнаєтесь про:

- енергосервіс і бюджетне законодавство;

- алгоритм впровадження енергосервісу;

- підготовку тендерної документації для ЕСКО контрактів.

 Крім того буде висвітлено питання реалізації проектів ЕСКО від моменту ідеї до моменту втілення на прикладі примірного договору ЕСКО.

 Реєстрація учасників за посиланням https://goo.gl/forms/HLUGgzRLltspUULF3

або за телефоном  +38 (050) 411 25 23.

Для додаткової інформації просимо контактувати з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або тел. +38 (050) 411 25 23.

 Будемо раді бачити вас!

Тренінги з оптимізації систем вентиляції

file 579У вересні заплановано проведення дводенних тренінгів з оптимізації систем вентиляції за участі сертифікованих експертів Центру РЕЧВ.

Курс розроблений для фахівців або консультантів, які планують працювати в підрозділах українських підприємств;представників консалтингових компаній у сфері систем вентиляції; представників підприємств, діяльність яких пов'язана з наладкою та технічним обслуговуванням систем вентиляції; проектувальників, наладчиків систем вентиляції.

Детальніше...

Круглий стіл у Запоріжжі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки»

IMG 3587

3 серпня у м. Запоріжжя на круглому столі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки» буде розглянуто механізм стимулювання підприємств до енергоощадності.

Впровадження енергоефективних технологій у виробництві – один з надійних кроків до зменшення енерговитрат і, як результат, до підвищення конкурентоспроможності підприємств. Для країни це означатиме покращення економіки.

Тож, як стимулювати підприємства до енергоефективності? Один з механізмів, відомий в європейських країнах і який наразі розробляє Держенергоефективності, – це спрямування коштів вуглецевого податку на заходи з енергоефективності.

Детальніше...

Два онлайн-тренінги в один день!

17.07.04-Webinar-mini-24 липня 2017 року відбудуться два онлайн-тренінги з ресурсоефективного та чистого виробництва за напрямками:
- «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів»;
- «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами».

Ці заходи проводяться у рамках проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN).

Під час онлайн-тренінгів (вебінарів) буде розглянуто кращі доступні практики та технології для молочної галузі, приклади впровадження ресурсоефективних рішень, принципи раціонального поводження з хімічними речовинами на виробництвах, а також представлені розроблені галузеві Довідники з РЕЧВ за вказаними напрямками. Лектор – міжнародний експерт ЮНІДО Йоганнес Фреснер (Австрія).

Детальніше...

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Round-Table-minЗапрошуємо 26 червня 2017 року прийняти участь у круглому столі «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проводиться у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне і чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), яка фінансується ЄС. Захід відбудеться за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

Даний захід призначений для представників бізнесу (зокрема малих та середніх підприємств), неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного споживання ресурсів та енергоощадності.

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Round-Table-min1Запрошуємо прийняти участь у круглому столі на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні», що пройде 22 червня 2017 в рамках демонстраційного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Ресурсоефективне і чисте виробництво» (РЕЧВ) як компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN), що фінансується ЄС.

Захід присвячений обговоренню принципів і досвіду впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва й економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання цілей сталого розвитку та впровадженні ресурсоефективних моделей виробництва.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи