Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Cемінар "Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини"

17.10.05-Seminar-Poltava-15 жовтня 2017 року у м. Полтава відбувся семінар «Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА та Полтавського університету економіки і торгівлі. Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, обговорити можливість використання Клубів РЕЧВ як інструменту підвищення ресурсоефективності підприємств, виявити та залучити потенційних учасників та підтримати створення Клубу РЕЧВ у Полтавській області

У заході взяли участь представники підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями удосконалення виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Вебінари по РЕЧВ в переробці молока та поводженні з хімічними речовинами

17.07.04-Photo-1У 2016 році в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) були підготовлені і опубліковані довідники з РЕЧВ на національних мовах шести країн-учасниць для спеціалістів, що працюють в молочній і хімічній промисловості. Щоб популяризувати ці довідники, було запропоновано організувати два онлайн-семінари для спеціалістів у країнах Східного партнерства ЄС.

4-го липня 2017 року були проведені два онлайн-семінари «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів» і «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами». Вебінари були організовані Білоруським центром ресурсоефективного і чистого виробництва в Мінську. Лектором виступив експерт ЮНІДО Йоханнес Фреснер (Австрія).

Детальніше...

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Photo-126 червня 2017 року у м. Полтава відбувся круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, проаналізувати можливості та бар’єри для малих і середніх підприємств при впровадженні ресурсоефективних заходів, обговорити способи інтенсифікації впровадження підприємствами таких заходів.

У заході взяли участь близько 40 представників підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Photo-122 червня 2017 року в м. Києві в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) відбувся круглий стіл на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні».

Мета заходу полягала у обговоренні підходів ресурсоефективного та чистого виробництва, досвіду його впровадження в Україні, принципів економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання Цілей сталого розвитку та екологізації промислового виробництва.

Серед учасників круглого столу були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ЮНІДО, міжнародних організацій та проектів, громадський спілок та організацій, бізнес-асоціацій, освіти і науки тощо.

Детальніше...

«Ресурсоефективне та чисте виробництво» - навчальний курс для ВНЗ в Україні

17.05.18 Seminar-1Важливим кроком на шляху до сталого розвитку є формування у майбутнього покоління сучасного мислення в напрямку ефективного ресурсоспоживання та озброєння новітніми світовими підходами для прийняття необхідних рішень щодо розвитку промислових підприємств.

18 травня 2017 року в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України», організований у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу»(EaP GREEN), що фінансується ЄС.

Захід зібрав близько 30-ти осіб, серед яких були представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, представники вищих навчальних закладів, зокрема Національного технічного університету України «КПІ ім.І Сікорського», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Інституту економіки промисловості НАН України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету Києво-Могилянської академії, Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України тощо.

Детальніше...

Довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів представлено на Будівельному Конгресі України

17.03.03 -13 березня 2017 р. на конференції «Бетон, залізобетон-2017», організованій Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів у рамках Будівельного Конгресу України, директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович представив напрацювання Центру у сфері ефективності енерго-, матеріало і водоспоживання для галузі будівельних матеріалів. Крім практичних прикладів впровадження заходів на підприємствах галузі, було представлено «Довідник з ресурсоефективного та чистого виробництва для галузі будівельних матеріалів». Цей довідник підготовлений в рамках демонстраційного компонента програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

Конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»

16.12.14 Conference14 грудня 2016 року в Прем’єр Готелі «Русь» відбулася національна конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні». Захід було організовано в рамках проекту ЮНІДО «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення та роботи Центра більш чистого виробництва в Україні» та демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)» програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.

Серед більше 100 учасників були представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів, Швейцарського бюро співробітництва, Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центра ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні, обласних державних адміністрацій, районних адміністрацій міста Києва, бізнес-асоціацій, громадських організацій, міжнародних екологічних проектів та програм, а також представники більш, ніж 30 підприємств із різних регіонів України.

Детальніше...

Популяризація РЕЧВ на XV Міжнародному промисловому форумі

ÑмÐÐемÐXV Міжнародний промисловий форум відбувся у м. Києві 22-25 листопада 2016 року. На ньому було розповсюджено інформаційні матеріали з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ), розроблені в рамках демонстраційного компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN).

Детальніше...

Поширення посібника для успішного бізнесу на Львівській конференції

2 2 edited And25 листопада 2016 року у м. Львові була проведена конференція «ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОЕКТУ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ З ПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ (ЮНІДО)» за підтримки Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (Центру РЕЧВ) та Львівської Торгово-промислової палати.

Детальніше...

Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону

16.10.26. Seminar Chernihiv26 жовтня 2016 року відбувся відкритий семінар Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону». Захід було здійснено за підтримки Чернігівської ОДА та Центру РЕЧВ.

Вітальним словом конференцію відкрили: заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька, куратор Клубів ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні Іван Омельчук і виконавчий директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ) Тарас Сакалош.

Детальніше...

Участь у Міжнародному форумі «GREEN MIND - 2016»

оÐÑее ÑоÑо 120 жовтня 2016 року на пленарному засіданні «Розвиток моделі сталого виробництва та споживання: інструменти та стимули» Міжнародного форуму «GREEN MIND - 2016» в Україні була представлена доповідь «Про розвиток ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні» експерта з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні, Катерини Романової.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи