Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

«Ресурсоефективне та чисте виробництво» - навчальний курс для ВНЗ в Україні

17.05.18 Seminar-1Важливим кроком на шляху до сталого розвитку є формування у майбутнього покоління сучасного мислення в напрямку ефективного ресурсоспоживання та озброєння новітніми світовими підходами для прийняття необхідних рішень щодо розвитку промислових підприємств.

18 травня 2017 року в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України», організований у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу»(EaP GREEN), що фінансується ЄС.

Захід зібрав близько 30-ти осіб, серед яких були представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, представники вищих навчальних закладів, зокрема Національного технічного університету України «КПІ ім.І Сікорського», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Інституту економіки промисловості НАН України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету Києво-Могилянської академії, Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України тощо.

Детальніше...

Довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів представлено на Будівельному Конгресі України

17.03.03 -13 березня 2017 р. на конференції «Бетон, залізобетон-2017», організованій Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів у рамках Будівельного Конгресу України, директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович представив напрацювання Центру у сфері ефективності енерго-, матеріало і водоспоживання для галузі будівельних матеріалів. Крім практичних прикладів впровадження заходів на підприємствах галузі, було представлено «Довідник з ресурсоефективного та чистого виробництва для галузі будівельних матеріалів». Цей довідник підготовлений в рамках демонстраційного компонента програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

Конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»

16.12.14 Conference14 грудня 2016 року в Прем’єр Готелі «Русь» відбулася національна конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні». Захід було організовано в рамках проекту ЮНІДО «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення та роботи Центра більш чистого виробництва в Україні» та демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)» програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.

Серед більше 100 учасників були представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів, Швейцарського бюро співробітництва, Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центра ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні, обласних державних адміністрацій, районних адміністрацій міста Києва, бізнес-асоціацій, громадських організацій, міжнародних екологічних проектів та програм, а також представники більш, ніж 30 підприємств із різних регіонів України.

Детальніше...

Популяризація РЕЧВ на XV Міжнародному промисловому форумі

ÑмÐÐемÐXV Міжнародний промисловий форум відбувся у м. Києві 22-25 листопада 2016 року. На ньому було розповсюджено інформаційні матеріали з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ), розроблені в рамках демонстраційного компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN).

Детальніше...

Поширення посібника для успішного бізнесу на Львівській конференції

2 2 edited And25 листопада 2016 року у м. Львові була проведена конференція «ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОЕКТУ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ З ПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ (ЮНІДО)» за підтримки Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (Центру РЕЧВ) та Львівської Торгово-промислової палати.

Детальніше...

Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону

16.10.26. Seminar Chernihiv26 жовтня 2016 року відбувся відкритий семінар Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону». Захід було здійснено за підтримки Чернігівської ОДА та Центру РЕЧВ.

Вітальним словом конференцію відкрили: заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька, куратор Клубів ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні Іван Омельчук і виконавчий директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ) Тарас Сакалош.

Детальніше...

Участь у Міжнародному форумі «GREEN MIND - 2016»

оÐÑее ÑоÑо 120 жовтня 2016 року на пленарному засіданні «Розвиток моделі сталого виробництва та споживання: інструменти та стимули» Міжнародного форуму «GREEN MIND - 2016» в Україні була представлена доповідь «Про розвиток ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні» експерта з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні, Катерини Романової.

Детальніше...

Як залучити кошти для фінансування проектів з ресурсо- та енергозбереження дізналися підприємці Харківщини.

111 жовтня 2016 року в Харкові відбувся відкритий семінар Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) на тему «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Харківського регіону». Захід проведено у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне і чисте виробництво» програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства ЄС» (EaPGREEN) за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

В семінарі взяли участь представники малих та середніх підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища Харківської області, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного споживання ресурсів та енергоощадності.

Детальніше...

Конференція «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) на промислових підприємствах Харківського регіону»

16.07.21 Aw. ceremony-1Підвищення ресурсоефективності підприємств є однією з основних передумов економічного розвитку регіону. 21 липня 2016 в місті Харкові за підтримки Харківської ОДА відбулася конференція «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) на промислових підприємствах Харківського регіону» у рамках міжнародної програми «Екологізація економік країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN), метою якої було обговорення досвіду підвищення конкурентоспроможності підприємств та шляхів реалізації потенціалу Харківщини.

Подію, що проходила у приміщенні Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, відвідали представники місцевих підприємств, органів влади та громадскості.

Детальніше...

Конференція «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) на промислових підприємствах Чернігівського регіону»

16.07.15-1Сталий економічний розвиток регіону неможливий без підвищення ресуросефективності його підприємств. Тому 15 липня 2016 року за підтримки Чернігівської ОДА було проведено конференцію «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) на промислових підприємствах Чернігівського регіону» у рамках міжнародної програми «Екологізація економік країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN).

Представники підприємств, місцевої влади, громадських організацій, та експертного середовища зібралися в конференц-залі Чернігівської обласної державної адміністрації, щоб обговорити досвід підвищення конкурентоспроможності підприємств та шляхи реалізації потенціалу регіону.

Детальніше...

Форум «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): ефективне використання матеріалів»

Forum 6-214 червня 2016 року відбувся форум «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): ефективне використання матеріалів», який ставзаключним у серії із шести тематичних форумів, присвячених актуальними темам сталого споживання та виробництва. Цього разу команда проекту EaP GREEN вирушила до міста Львова, щоб поділитися досвідом попередніх п’яти форумів, почути доповіді та подискутувати з однодумцями та колегами із західного регіону. Захід відбувся за підтримки Львівської торгово-промислової палати та зібрав разомблизько 40 осіб.Серед гостей були представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету "Львівська політехніка", Інституту геології та геохімії горючих копалин НАН України, Львівського національного аграрного університету, Національного лісотехнічного університету України, підприємств різних галузей, громадських організацій та спілок Львівщини.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи