Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Корисна інформація

1

САН - ФРАНЦИСКО - Світ стоїть на порозі найбільшої бізнес-можливості століття, яка конкурує як з першою Промисловою революцією, яка перетворила продуктивність праці, так і з другою, яка мобілізувала безпрецедентні обсяги капіталу для будівництва міст. Нова революція зосереджена на третьому первинному факторі виробництва: природних ресурсах.

Ця революція прийшла не надто рано. Після століть марнотратних практик виробництва і споживання, чому сприяли постійно низькі ціни на сировинні товари, які протягом останнього століття в мирний час в середньому знижувалися на 0,7 % на рік, світ гостро потребує технологій,

які дозволяють як виробникам, так і споживачам робити більше при менших витратах.

Роблячи питання ще більш актуальним, видобуток ресурсів стає все більш дорогим, оскільки виробництво зміщується до місць, які пов'язані зі складними логістичними, а часто і політичними, проблемами. Тим часом, в Китаї, Індонезії, Індії, Бразилії та інших країнах з економікою, що розвивається швидко ростуть рівні забруднення води, повітря і грунту.

Для того щоб досягти своїх цілей зростання, компанії повинні переосмислити свої схеми інтеграції технологій і використання природних ресурсів у своїх виробничих процесах на фундаментальному рівні. За останні два десятиліття компанії були змушені підвищувати свою ефективність на 1-2 % на рік, щоб досягти збільшення прибутку, і багато з них були зосереджені майже виключно на капіталі та продуктивності праці. У результаті навіть найуспішніші менеджери не володіють навичками, необхідними для того, щоб впоратися з сьогоднішніми ринками обмежених ресурсів.

У цьому середовищі компанії не можуть конкурувати на базі технологій і методів 20 століття (якщо не 19 -го). Куди більш цінними є нові бізнес-моделі - піонери з високою продуктивністю, засновані на п'яти ключових змінах:

  • Заміщення дорогих, токсичних або дефіцитних матеріалів більш дешевими, ефективними і менш дефіцитними альтернативами.
  • Впровадження в ресурсномістких галузях програмного забезпечення для оптимізації їх виробничих процесів або продуктів.
  • «Віртуалізація» процесів, тобто, їх переміщення з фізичного світу.
  • Прийняття концепції замкнутого циклу, що тягне за собою знаходження цінності продукції після її первісного використання.
  • Усунення відходів.

Гарна новина полягає в тому, що прогрес вже досягнутий. Наприклад, зростаюча промисловість видобутку сланцевого газу і нафти в Америці трансформувала весь її енергетичний сектор, створивши революцію в сфері видобутку ресурсів. Сьогодні буріння - це не тільки брудний процес, що характеризується важким обладнанням, токсичною брудом і сірчистими газами. З інтеграцією інформаційних технологій і технології гідравлічного розриву пласта (фрекінгу) центральні гравці є експертами, які використовують джойстики та екрани з високим дозволом для проводки бурових доліт через геологічні формації.

Окремі компанії стали піонерами нововведень в інших секторах. Компанії Cree і Philips розробили технологію світлодіодного освітлення, яка, порівняно із звичайними лампами розжарювання, має у 23 рази більший термін життя, помітно кращий колір, більш зручний контроль і понижені на 85 % експлуатаційні витрати.

Аналогічно, компанія OPower використовувала поведінкові науки і хмарне ПО, щоб мотивувати споживачів скоротити споживання енергії на 2-4 % на рік - зміна, яка почала перекроювати енергетичні ринки. І DIRTT (Doing it Right This Time, або «Роблячи правильно на цей раз») будує офісні приміщення трохи менше ніж за половину їх звичайної вартості завдяки програмному забезпеченню з підтримкою віртуалізації, ліквідації відходів, а також оптимізації процесів будівництва.

Ці інновації ілюструють величезний потенціал для бізнесу, що дозволяє збільшити продуктивність ресурсів. Дійсно, за допомогою інструментів , які надаються інформаційними технологіями , біологією і нанотехнологіями , світ може потроїти зростання продуктивності ресурсів , протягом наступних двох десятиліть довівши його до рівня в 3-5 % на рік.

Однак це не відбудеться без сильного і далекоглядного керівництва, якого, на жаль, катастрофічно не вистачає в сучасній бізнес-середовищі. Дійсно, сьогодні менеджери, здається, постійно здивовані темпами змін і тому завжди виявляються позаду.

Наприклад, багато виробників автомобілів ігнорували зрушення убік електричних і гібридних транспортних засобів, хоча їх продажі росли зі швидкістю більше 50 % на рік, до тих пір, поки їх продажу звичайних автомобілів не впали на ключових ринках. Крім того, багато шоковані тим, що вартість сонячної енергії все більше підриває технології ядерної, вугільної та газової енергетики, хоча цей зсув відповідає тенденції, яка виникла ще в 1970 році.

Компанії також повинні приділяти більше уваги розробкам в суміжних галузях. Автовиробники повинні стежити за індустрією споживчої електроніки, щоб відстежувати прогрес в акумуляторних технологіях. А енергетичні компанії повинні аналізувати розвиток напівпровідників, щоб передбачати ймовірне падіння попиту на електроенергію, який зростав майже протягом століття.

Щоб перемогти у ресурсній революції, компанії повинні збалансувати технологічний, фізичний і людський капітал, а також прийняти більш інтелектуальний підхід до організаційного проектування та управління талантами. Незалежно від того, чи буде основним імперативом освітлення даних і аналітика або ж формування нових партнерських відносин в інших секторах для отримання доступу до спеціалізованої експертизі, агресивні інновації та амбітні цілі ефективності мають вирішальне значення.

Далекоглядні підприємці вже пожинають плоди цій швидко розвивається революції. Ті, хто не зможе пристосуватися, не виживуть, і це відбудеться дуже скоро.

Більше на: http://www.project-syndicate.org.s45.ru.wbprx.com/


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи