Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону

16.10.26. Seminar Chernihiv26 жовтня 2016 року відбувся відкритий семінар Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону». Захід було здійснено за підтримки Чернігівської ОДА та Центру РЕЧВ.

Вітальним словом конференцію відкрили: заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька, куратор Клубів ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні Іван Омельчук і виконавчий директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ) Тарас Сакалош.

Іван Омельчук представив огляд існуючих міжнародних та національних джерел фінансування малих та середніх підприємств. Учасники були ознайомлені з умовами співпраці з міжнародними інституціями, які діють на території України. У презентації також використовувались посилання на посібники з відповідної тематики та інструмент COMFAR від ЮНІДО.

Тарас Сакалош поділився досвідом співробітництва Центру РЕЧВ з фінансовими установами та розповів про практичні аспекти співпраці з такими міжнародними організаціями, як «IFC» та «NEFCO».

Тамара Залозна, в.о. директора структурного підрозділу Регіональниого фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, розповіла про можливість отримання фінансової допомоги підприємствами малого та середнього бізнесу за рахунок бюджетних коштів.

Досвідом співпраці із Світовим банком в рамках реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» поділилась Ірина Штипа, яка є начальником Управління стратегічного розвитку КП «Чернігівводоканал».

Далі черга доповіді дійшла до представників банківського сектору, який був представлений на конференції наступними банками: МСБ АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ОЩАДБАНК» та АТ «Укрексімбанк». Представники банків ознайомили учасників семінару умовами фінансування енергозберігаючих проектів для малого та середнього бізнесу.

Перед завершенням конференції експерт «Майстерні Спільнокошту» Олена Логвіновська ознайомили учасників з концепцією краудфандингу.

У результаті семінару учасники мали змогу ознайомитись з можливостями залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств та обговорити найбільш актуальні питання розробки та імплементації енергоефективних та енергоощадних рішень.


EaP-partners-logo-f-7-2017a

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи