Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Участь у Міжнародному форумі «GREEN MIND - 2016»

оÐÑее ÑоÑо 120 жовтня 2016 року на пленарному засіданні «Розвиток моделі сталого виробництва та споживання: інструменти та стимули» Міжнародного форуму «GREEN MIND - 2016» в Україні була представлена доповідь «Про розвиток ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні» експерта з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні, Катерини Романової.

В презентації було висвітлено перебіг впровадження демонстраційного проекту РЕЧВ в Україні, результати, досягнуті на вітчизняних підприємствах, розроблені командою проекту інформаційні та методичні матеріалами. 1hgl

Учасникам було надано для ознайомлення примірники посібника для успішного бізнесу «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва» та презентовано промо-відео про впровадження РЕЧВ в Україні.

За результатами виступів та обговорень, що проходили на заходах форуму «GREEN MIND - 2016», оргкомітетом готується проект резолюції до державних органів влади, в якому, зокрема, буде зазначено важливість РЕЧВ в напрямку сталого розвитку бізнесу в Україні. 654654

Детальніше про форум, спікерів, програму та результати заходу можна дізнатись на сайті http://www.greenmind.com.ua.

 

 

Посилання на:

1) Презентація «Про розвиток ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»

2) Промо-відео «Впровадження РЕЧВ в Україні»


EaP-partners-logo-f-7-2017a

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи