Дискусія «Жінки в промисловості» в Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва

22 січня 2014, Київ В дискусії прийняли участь співробітники ЦРЕЧВ, представники партнерських організацій (Міжнародного центру розвитку ділової етики КПІ , Центру гендерної освіти КПІ), стажери центру, представники Швейцарського Бюро Співробітництва в України. Модератор дискусії Олена Суслова, ґендерний експерт Центру, голова правління Інформаційно-консультативного жіночого центру, ознайомила учасників дискусії з результатами гендерного огляду в промисловій галузі, проведеного в рамках роботи Центру.

Учасники дискусії обговорили питання:

• Чи мають жінки в Україні перешкоди до роботи в промисловості?
  • Чи мають жінки в промисловості в Україні які-небудь специфічні проблеми?
  • Чи потребує промисловість більше жінок?
  • Що може допомогти збільшити кількість жінок в промисловості та посилити їх позиції?
  • Чи важливо мати майданчик для обговорення спільних проблем?

Результатом дискусії стало рішення щодо створення мережі для сприяння гендерній інтеграції в промисловій галузі.

Що може зробити мережа?

• Розвивати ініціативи спрямовані на збільшення кількості жінок в технічних галузях та розвитку їх кар'єри.
  • Розвивати можливості для розвитку лідерських навичок студенток технічних спеціальностей. • Надихати жінок для досягнення їх повного потенціалу як інженерів, лідерів та визнання їх внеску і успіхів.
  • Посилювати динамічне середовище, яке заохочуватиме персональний та професійний розвиток студентів і студенток технічних галузей.
  • Працювати з владою для забезпечення кращого врахування соціальних впливів політики і прийняття рішень.
  • Заохочувати жінок до активнішої участі в розвитку технічних наук.
  • Сприяти підвищенню загального досвіду жінок в промисловості та розвитку їх кар'єри в дослідженнях і роботі в промисловості.

Presentation