Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

На шляху до зеленої України: Національний консультативний семінар у НДЕІ

10

26 вересня 2013 року в Науково-дослідному економічному інституті відбувся Національний консультативний семінар з обговорення стратегічних підходів до "зеленої" економіки та стратегії сталого споживання і виробництва за програмою «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).

Національний консультативний семінар в Україні є першим кроком у цьому напрямку до "зеленої" економіки, адже на ньому розглядалися поточні ініціативи в країні, були представлені концепції та досвід у реалізації принципів "зеленої" економіки і сталого споживання та виробництва (ССВ), а також були обговорені і узгоджені подальші дії з розвитку та впровадження необхідних заходів: попереднє дослідження, економічне моделювання, участь зацікавлених сторін та аналіз державної політики.

Однією з особливостей програми є співпраця між чотирма провідними міжнародними організаціями для підтримки його здійснення - ОЕСР, ЄЕК ООН, ЮНЕП і ЮНІДО. Кожна з організацій буде працювати у своїй галузі знань, щоб сприяти країнам Східного партнерства у зміцненні аналізу, політичних інструментів і можливостей, необхідних для переходу до "зеленої" економіки. Наразі, є багато можливостей це зробити, адже економічна модель, що застосовувалася раніше в цих країнах, зловживала використанням енергії та природних ресурсів, і приводила до високого рівня забруднення. Це становило загрозу здоров'ю населення, а також природному капіталу, від якого залежить стійка економічна активність. Програма відповідає зобов'язанням, які країни ухвалили в ході Варшавського саміту Східного партнерства у вересні 2011 року.

У семінарі взяли участь: представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, міжнародних організацій, інших міністерств і відомств, наукових установ, фінансових організацій, консалтингових компаній, бізнесу.

Представники Центру ресурсоефективного та чистого виробництва презентували матеріали з виконання проекту з ресурсоефективного та чистого виробництва, як однієї із складових "зеленої" економіки.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи