Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Семінар для стажистів за програмою ЮНІДО з РЕЧВ 24-25 вересня 2013 року

18

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва оголошує конкурсний набір стажистів для підготовки експертів за програмою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ).

До участі допускаються спеціалісти з вищою технічною освітою.

Навчання проводять національні експерти, сертифіковані ЮНІДО, що мають багаторічний досвід впровадження проектів РЕЧВ, та міжнародні експерти.

По закінченні курсу стажистам, що успішно пройшли програму підготовки та склали кваліфікаційний іспит, видається сертифікат ЮНІДО, що надає можливість роботи у проектах ЮНІДО.

Відбір стажистів проводиться за конкурсом.

Навчальний процес та сертифікація – безкоштовні.

Семінар у м.Київ відбудеться 24-25 вересня 2013 року з 14:30 до 18:00 за адресою: НТУУ «КПІ», проспект Перемоги 37, корпус 6-В, офіс 9.

Семінар у м.Вінниця відбудеться 25 вересня 2013 року з 10:30 до 17:00.

Детальну інформацію про діяльність Центру та умови стажування можна дізнатися у Києві за телефоном: (044) 406-80-62, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у Вінниці у Редчика Валерія Миколайовича, Вінницького регіонального координатора, тел. 0432-50-51-78, 063-483-72-70, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Резюме надсилати на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи