Анонс семінару «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору»

2 квітня 2015 року Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» (Центр РЕЧВ) проводить у м. Києві інформаційний семінар «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору» за участі Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Німецько-Українського фонду.

Метою семінару є ознайомлення фермерів, керівників аграрних підприємств України з перспективами впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в межах Проекту Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (ЮНІДО) та Програми IFC "Стимулювання інвестицій в ресурсоефективність", а також із можливостями долучитися до участі у них.

Проект ЮНІДО з впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництвареалізується протягом 2013-2016 років за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України при підтримці Національного технічного університету України «КПІ», Українського союзу промисловців та підприємців і за фінансування урядів Швейцарської Конфедерації (через Швейцарське бюро співробітництва в Україні) та Республіки Австрія.

Проект ЮНІДО спрямований на підвищення конкурентоспроможності та екологічної відповідальності українських підприємств шляхом впровадження методів, практик та технологій ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ). Для його реалізації засновано Центр ресурсоефективного та більш чистого виробництва, завдяки співпраці з яким підприємства отримують ґрунтовні рекомендації щодо того, як зменшити обсяги неефективного споживання ресурсів. Центр створений на базі Національного технічного університету України «КПІ» та за підтримки ЮНІДО й Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Крім того, експерти проекту навчають основним засадам технічного аудиту, а також практичному застосуванню методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва.

У ході інформаційного семінару обговорюватимуться актуальні питання реалізації проекту ЮНІДО, зокрема можливості підвищення ресурсоефективності аграрних підприємств та налагодження ефективної взаємодії з Центром РЕЧВ. Для участі в семінарі планується запросити представників 20 аграрних підприємств,IFC,Німецько-Українського фонду,комерційних банків. Також на семінарі буде представлений досвід впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва та фінансові механізми підтримки проектів, спрямованих на підвищення ресурсоефективності підприємств.

Місце проведення: НТУУ «КПІ», корп. 6.

Час роботи: 11:00 до 13:00 (початок реєстрації – 10:15).

Контактні особи: Олена Кочемировська, 067 574 7902; Олександра Колмогорцева, 044 227 8378.

Завантажити прес-анонс