Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Опитування підприємств

17.04.03 QuestionaryПросимо Вас прийняти участь у опитуванні Організації Об`єднаних Націй з промислового розвитку. Дане опитування проводиться в шести країнах Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) у рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.
Опитування проводиться з метою встановлення реальних проблем, з якими стикаються підприємства в процесі їх розвитку, зокрема фінансових. Результати цього опитування стануть цінним підґрунтям для подальшої міжнародної співпраці, адже вони вкажуть на сучасні потреби виробничого сектору. Таким чином, своєю участю в опитуванні Ви можете допомогти виокремити пріоритетні напрямки для міжнародних проектів, які будуть допомагати підприємствам у вирішенні дійсно актуальних питань.

Другий розділ опитування призначений для підприємств-учасників демонстраційного проекту (демонстраційних компаній із галузі будівельних матеріалів і учасників Клубів ресурсоефективного та чистого виробництва). У цьому розділі Ви зможете дати оцінку співробітництву у рамках проекту та поділитися думками про бар’єри для впровадження РЕЧВ-заходів.

Анкета українською мовою доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/4uxJynipVEL2LB2F2
Анкета російською мовою: https://goo.gl/forms/g6WKfcDQhdr2owFl2
Ми зберігаємо конфіденційність Ваших відповідей.
Дякуємо за Вашу участь в опитуванні! Також просимо, за можливості, поширити це опитування серед Ваших підприємств-партнерів.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи