День Організації Об'єднаних Націй

24 жовтня 2013 року родина ООН в Україні та національні партнери озвучили ідеали і цінності Організації Об`єднаних Націй на прийомі приуроченому Дню ООН.

Українська команда ООН провела прийом 24 жовтня 2013 на честь дня ООН і одночасно дала старт тижню ООН з акцентом на темі "Майбутнє, яке ми хочемо".

5 1

Звертаючись до гостей, пані Алессандра Тісо, Постійний координатор системи ООН в Україні, Постійний представник ПРООН в Україні, вшанувала пам`ять тих блискучих умів, які сформували Організацію Об`єднаних Націй як інститут, що стало важливим внеском українських посадовців до формування мандату ООН і Статуту ООН з відомою преамбулою: «Ми люди Сполучених Націй».

Пані Тісо навела і сучасні приклади роботи людей у різних країн, які підтверджують переконання , що концепція , дух та ідеали Організації Об`єднаних Націй все ще такі ж важливізараз , сьогодні зі складнощами і викликами, які постали перед нами, але й з величезними можливостями для модернізації і перетворень, щоб черпати натхнення аби зробити краще.

У своєму посланні до Генерального секретаря ООН, Президент України підтвердив прихильність України як однієї із засновниць Організації Об`єднаних Націй продовжувати продовжувати працювати над реалізацією високих принципів організації.

«Наша країна буде і надалі активно підтримувати ООН в усіх ключових галузях , особливо щодо досягнення Цілей розвитку тисячоліття і створення програми розвитку після 2015 року, зміцнення міжнародного миру і безпеки, охорони навколишнього середовища.", - говориться в повідомленні Президента України, з яким виступив надзвичайний і повноважний посол, посол з особливих доручень Його Високоповажність пан Ігор Сагач.

5 2