Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Чи можуть органічні відходи стати доходами?

контейнери підчас ЕкоФоруму

 

Проект з переробки органічних відходів у межах мікрорайону, розроблений експертом Центру РЕЧВ Василем Прусаком, був презентований під час першого екологічного форуму «Міста та місцеві громади: роль у вирішенні глобальних екологічних проблем», який відбувся 10-11 листопада у м. Львові.  

Проект передбачає переробку органічних відходів у межах мікрорайону для групи багатоповерхівок. Пропонується закупка і встановлення обладнання для переробки органічних відходів на території однієї з котельнь, розташованої в густонаселеному районі. Доставка відходів відбуватиметься від кількох десятків сусідніх багатоповерхівок. Передбачається, що внаслідок реалізації проекту котельня отримає до 20 тисяч м3 біогазу, який буде використаний для здешевлення процесу нагрівання гарячої води. Ще один вихідний продукт – біодобриво – буде продаватися фермерським господарствам. Завдяки реалізації проекту в масштабах одного мікрорайону міста (1000 квартир) очікується скорочення споживання природного газу на 15-18 тисяч м3 .

Детальніше про Форум тут: http://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/ecology/235487-nashe-zavdannia-buduvaty-komfortne-misto-iake-bude-pryiemnym-dlia-vsikh-meshkantsiv-iaki-u-nomu-zhyvut-andrii-sadovyi


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи