Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Підвищення ресурсоефективності в Одеському регіоні: досягнення та перспективи проекту ЮНІДО

конференция 20.12.201620 грудня 2016 року в Одесі відбулася конференція «Підвищення ресурсоефективності в Одеському регіоні: досягнення та перспективи проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку». Конференцію проведено Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках міжнародного проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».

Починаючи з 2013 року, в проектах Центру РЕЧВ взяли участь 86 підприємств України з шести регіонів України: Київського, Вінницького, Львівського, Запорізького, Харківського та Одеського. Розроблені Центром технічні рішення та інновації дозволять цим підприємствам сукупно зекономити:

понад 5 000 тон сировини і матеріалів;

500 000 м3 води;

100 000 МВт*год енергії.

Скорочення викидів парникових газів становить майже 25 000 т СО2.

Найбільш вагомими є результати впровадження практик РЕЧВ на підприємствах металургійної, будівельної, металообробної, хімічної, харчової, агропромислової галузей.

Учасниками конференції «Підвищення ресурсоефективності в Одеському регіоні: досягнення та перспективи проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку» були представники обласної влади і органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, фінансових інституцій, бізнес-асоціацій і промислових підприємств.

Детальніше тут: http://www.048.ua/article/1484555


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи