Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

РОЗБУДИТИ СПЛЯЧУ ПРИНЦЕСУ: ЯК РЕЧВ ДОПОМАГАЄ УКРАЇНСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВАМ РЕАЛІЗУВАТИ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ

SC«Наразі ситуація в Україні змінюється. Новий гігантський ринок відкривається - це ринок ЄС. Якщо українські підприємства хочуть експортувати продукцію в ЄС, дуже важливо покращити споживання ресурсів», - заявив заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SCO) Ніколя Гігас під час засідання Керівного комітету проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». Пан Гігас відмітив величезний потенціал РЕЧВ в Україні. «Підприємства знають, що потрібно щось змінювати, але не знають, як це робити, де шукати фінансування. РЕЧВ - це шлях до того, щоб «розбудити принцесу», розбудити все більше і більше підприємств в Україні», - додав він. «Ресурсоефективність і чисте виробництво є важливим фактором сталого розвитку промисловості. Розвиток неможливий без цієї опори, якою є більш ефективне, відповідальне, бережливе поводження з ресурсами», - заявила менеджер Проектів з промислового розвитку ЮНІДО Петра Швагер.

У 2016 році в рамках проекту було проведено 32 технічних обстежень підприємств у Київській, Вінницькій, Запорізькій, Одеській, Львівській та Харківській областях. Для цих підприємств були розроблені технічні рішення, які уможливлюють скорочення споживання ними енергоресурсів – на 17-21%, водних ресурсів на 8-13%, зменшення викидів СО2 – на 10%. Директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович повідомив, що сукупна потенційна ефективність використання ресурсів, визначена протягом останніх чотирьох років для 83 українських компаній, перевищує 6 млн. євро. Найбільш активно з Центром РЕЧВ співпрацюють підприємства металургійної, машинобудівної, текстильної, харчової промисловості та ЖКГ.

Детальніше тут: http://ubr.ua/ukraine-and-world/events/razbudit-spjashchuju-printsessu-kak-rechp-pomohaet-ukrainskim-predprijatijam-realizovat-svoj-potentsial-3836054


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи