Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Підведено підсумки інформаційного семінару «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору»

Agro-0204152 квітня 2015 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва провів у м. Києві інформаційний семінар «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору» за участі Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Німецько-Українського фонду. В ході семінару учасники (фермери, керівники аграрних підприємств, представники експертних установ та організацій) обговорили перспективи розвитку ресурсоефективного та більш чистого виробництва в сільському господарстві та дотичних галузях.

Теми до обговорення:

- досвід Центру РЕЧВ із впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва та перспективи для сільгосппідприємств;

- перспективи впровадження методики ресурсоефективного та чистого виробництва для фермерських господарств, агропідприємств, виробників органічної продукції;

- програма IFC "Стимулювання інвестицій в ресурсоефективність", фінансові механізми НУФ, напрями співпраці з Проектом ЮНІДО;

- проблеми та перепони щодо впровадження механізмів РЕЧВ на агропідприємствах: висока вартість кредитів, недовіра до фінансових інститутів та інновацій, низька обізнаність щодо РЕЧВ та недостатня доступність відповідної інформації.

За результатами семінару-нараду були прийняті наступні рішення:

  1. Активізувати інформування населення в регіонах та підвищення обізнаності фахівців щодо можливостей забезпечити ресурсоефективне та чисте виробництво в аграрному секторі.
  2. Створити дискусійний простір для спілкування представників агробізнесу та фінансового сектору, де сторони отримали би змогу узгодити власні позиції та налагодити співпрацю з питань енерго- та ресурсоефективності.
  3. Створити робочу групу з підвищення обізнаності та популяризації підходів РЕЧВ для аграрного бізнесу (на базі Центру та за сприяння Аграрного Союзу України).
  4. Зареєструвати тематичну групу у соціальних мережах з метою поширення інформації про можливості РЕЧВ для аграрного бізнесу.
  5. Започаткувати тематичну телевізійну програму, спрямовану як на підвищення зацікавленості банків у співпраці з малими с/г виробниками у сфері поширення ресурсоефективних технологій, так і обізнаності підприємств щодо методики ЮНІДО, можливостей запроваджувати відповідні опцій та залучати зовнішнє фінансування.
  6. Створити демонстраційні майданчики – агропідприємства, які успішно застосували отримані від ЦРЕЧВ рекомендації, - з метою привернення уваги інших с/г виробників та підвищення довіри до пропонованої Центром методики ЮНІДО.

Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи