Відправна точка співпраці за проектом "Україна-Норвегія"

Kick-off 23.09.1523 вересня 2015 року в Національному технічному університеті України «КПІ» Центром ресурсоефективного та чистого виробництва і Міжнародним фондом соціальної адаптації було проведено першу зустріч учасників перепідготовки військослужбовців за курсом "Ресурсоефективні технології" у рамках проекту "Україна-Норвегія". За підсумками перепідготовки учасники отримають необхідні знання і навички, щоб стати затребуваними фахівцями на сучасному ринку праці.

Першим на відкритті перед групою виступив заступник керівника міжнародного відділу НТУУ "КПІ" Євген Анатолійович Огородник, розповівши про університет, організаційні моменти, про залучених до проведення перепідготовки викладачів. Президент МФСА Володимир Сергійович Рубцов виступив перед учасниками з вітальним словом, інформацією про історію проекту, привітав з початком навчання і побажав його успішного проходження та успішної кар'єри з отриманням нової спеціальності. Більш детальну інформацію про спеціальність та її практичне застосування, алгоритм навчального процесу, перспективи працевлаштування в обраному напрямку учасникам розповів директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва Ігор Леонідович Шилович. Співробітник Центру Андрій Вікторович Ворфоломеєв обговорив з групою розклад і час занять та інші робочі питання. Всі учасники отримали інформаційні папки з детальними матеріалами про проект «Україна-Норвегія», діяльність Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, обрану спеціальність, а також повний навчальний план та список викладачів.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті партнерів.