Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Вікно в Європу для українських підприємств відкриває проект ЮНІДО, що реалізується в Україні за підтримки НТУУ «КПІ».

PetraУкраїна має значний потенціал щодо широкого впровадження практики ресурсоефективного і більш чистого виробництва з метою зростання конкурентоздатності національної економіки. Про це йшлося на черговому засіданні Керівного комітету міжнародного проекту ЮНІДО “Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні”, яке відбулося сьогодні у залі міжнародних переговорів НТУУ «КПІ».

Відкриваючи засідання, ректор Національного технічного університету України Михайло Згуровський відмітив безумовну значущість проекту, який дозволяє актуалізувати інноваційний потенціал української промисловості через поєднання зусиль вітчизняних науковців, технічних фахівців, міжнародних експертів та донорських організацій.

Учасники засідання підкреслили, що європейська інтеграція України передбачає перехід вітчизняних підприємств на стандарти ресурсо- та енергоефективності і більш чистого виробництва. Цього вимагають зобов’язання нашої держави відповідно до Угоди про асоціацію, а також низки інших міжнародних угод. Цього також потребують самі підприємства з огляду на виклики глобальної і внутрішньої конкуренції.

SC small1

За даними директора Центру ресурсоефективного і чистого виробництва Ігоря Шиловича, протягом 2015 року в проекті взяло участь 21 підприємство. Потенціал скорочення технологічно необґрунтованих ресурсовитрат через імплементацію запропонованих експертами рішень для них становив 105,25т/рік матеріальних ресурсів, 47`500,66м3/рік води, 1`666,19МВт*год/рік електроенергії, 26`453,5МВт*год/рік теплової енергії 6`544,88т/рік – скорочення викидів CO2, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1`247`234,8 євро.

Учасники засідання дійшли висновку про те, що, зважаючи на критичну значущість проекту для українських підприємств, його реалізацію необхідно пролонгувати до 2018 року. Координатор проектів РЕЧВ Організації об’єднаних націй з промислового розвитку Петра Швагер висловила сподівання, що, враховуючи високий рівень технічної допомоги та інженерних рішень, що проваджує Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, зрештою він має впевнено стати на рейки сталого розвитку.

SC small2

Довідково: Міжнародний проект «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» реалізується в Україні з 2013 року за підтримки Об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та фінансуєтся Урядами Швейцарії та Австрії. Бенефіціаром проекту є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Проект спрямований на впровадження у виробництві заходів, що зменшують витрати енергії, матеріальних ресурсів та води, і зменшення, таким чином, негативного впливу на оточуюче середовище. Засновниками Центру ресурсоефективного і чистого виробництва виступили НТУУ «КПІ» та Український союз промисловців і підприємців.

http://kpi.ua/node/11994


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи