Інноваційні рішення потрібні передусім підприємствам МСБ. Центр РЕЧВ і ІНЕКО підписали Меморандум про співробітництво

INEKO 123 грудня підписано Меморандум про співробітництво між Центром ресурсоефективного та чистого виробництва та ТОВ Фірма «Інститут  екології людини – ІНЕКО».

Сторони домовилися про активізацію діяльності за такими напрямами, як попередження негативного техногенного впливу наслідків людської діяльності для соціального та природного середовища; підвищення конкурентоспроможності промислових підприємств України шляхом впровадження інноваційних технологічних проектів, спрямованих на вирішення екологічних питань , ресурсозбереження та ін.

Для цього Сторони планують обмінюватися наявними в них досвідом, інформацією, розробками, надавати взаємну фінансову, технологічну або організаційну допомогу при реалізації технічних та інжинірингових проектів для вітчизняних підприємств. Найбільш цікавими напрямами співпраці Сторони наразі визначають водний менеджмент та хімічний лізинг.

«Ми очікуємо, що об’єднання зусиль фахівців Інституту екології людини і Центру РЕЧВ дасть необхідний кумулятивний ефект і це буде на користь передусім підприємствам малого і середнього бізнесу, які є найбільш сприйнятливими для інновацій», - зазначив директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович.

«На протязі більш ніж 25 річної діяльності ІНЕКО спрямовує свій науково-технічній потенціал на вирішення різних задач в галузі екологічної безпеки та цивільного захисту населення. Сподіваємось, що підписання даного меморандуму стане ще одним кроком до впровадження наших інноваційних рішень не тільки на локальному, а й в національному масштабі», -зазначив заступник директора ТОВ Фірма «Інститут екології людини – ІНЕКО» Сергій Середа.