Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Центр РЕЧП отримав міжнародний сертифікат про відповідність стандарту ISO 9001: 2015 в області технічного консалтингу, інжинірингу та тренінгової діяльності

Page2 1Центр ресурсоеффектівного і чистого виробництва успішно пройшов сертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність стандарту ISO 9001: 2015. Центр без винятків виконує всі вимоги стандарту ISO 9001: 2015 в області технічного консалтингу, інжинірингу та тренінгів. Згідно з висновками аудиторської компанії Bureau Veritas Certification Holding SAS - UK Branch, Центр демонструє результативне впровадження та поліпшення своєї системи менеджменту, встановлення і відстеження ключових цілей і завдань, що стосуються результативності, а також проводить моніторинг їх виконання.

Для довідки: ISO 9001 відноситься до серії стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств. ISO перекладається як International Organization for Standardization - Міжнародна організація зі стандартизації. Стандарт ISO 9001 є однією з моделей управління діяльністю організації з метою забезпечення її результативності. Застосування підходів ISO 9001 у системі управління підприємством допомагає:

  • поліпшити її загальну придатність і забезпечити міцну основу для ініціатив щодо сталого розвитку;
  • поліпшити якість продукції і послуг, тим самим підвищити задоволеність своїх замовників;
  • стати конкурентоспроможним на внутрішньому та зовнішніх ринках;
  • реалізовувати продукцію за світовими цінами;
  • налагодити співпрацю із зарубіжними партнерами (зокрема, щодо отримання інвестицій);
  • отримати переваги перед конкурентами при участі в тендерах;
  • забезпечити прозорість і легкість управління діяльністю організації;
  • впровадити механізм постійного поліпшення системи управління та підвищити ефективність роботи співробітників на всіх рівнях.

 

Page1 1


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи