Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки

IMG 9026В Запоріжжі відбувся Круглий стіл «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки», організований Центром ресурсоефективного та чистого виробництва спільно з Держенергоефективності за підтримки Запорізької ТПП. Участь в обговоренні взяли представники таких компаній, як «Запоріжсталь», «Запорожкокс», «Укрграфіт», «Запоріжвогнетрив», Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Дніпроспецсталь» та інші.

Впровадження енергоефективних технологій у виробничій сфері, зокрема, за допомогою коштів від вуглецевого податку, обговорили експерти Держенергоефективності та представники підприємств Запоріжжя 3 серпня під час круглого столу «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки».

«Енергоефективність на виробництві дозволяє в комплексі вирішувати енергетичні, економічні та екологічні проблеми. Це можливість нарощувати обсяги виробництва і при цьому скорочувати енергоспоживання та викиди СО2, випускати якісну продукцію та створювати нові робочі місця з конкурентною зарплатнею. Підвищується конкурентоспроможність підприємств – зростають й показники економіки всієї країни. Тому Держенергоефективності працює над розробкою ефективного механізму стимулювання підприємств до енергоефективності», - зауважила на початку заходу заступник директора Департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності Тамара Буренко.

Детальніше за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/news/1908IMG 9155

IMG 9050


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи