Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Кращі РЕЧВ-практики представлені в рамках Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства-2017»

IMG 02677 листопада 2017 року в рамках V Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства» відбувся інформаційний семінар Центру ресурсоефективного та чистого виробництва «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики».

Учасниками семінару стали представники підприємств, науково-дослідних інститутів, ВНЗ, екологічних організацій тощо.

З презентацією «Розробка низьковитратних енергоефективних рішень для промислових підприємств» семінар розпочав керуючий директор компанії STENUM GmbH Йоханнес Фреснер.

Спікер поділився досвідом у впровадженні низьковитратних рішень, спрямованих на енерго- та ресурсозбереження на промислових підприємствах в Австрії та інших країнах світу.

Андрій Ворфоломеєв, заступник національного координатора демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), сертифікований національний експерт з РЕЧВ, виступив з презентацією «Ресурсоефективне та чисте виробництво: підходи та приклади успішного впровадження на українських підприємствах». Аудиторії було представлено низку цікавих прикладів використання методики РЕЧВ з метою покращення екологічного стану підприємств промислового сектору національної економіки.

 V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства» спрямована на впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки довкілля. Виставку організовано ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи