Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Cемінар "Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини"

17.10.05-Seminar-Poltava-15 жовтня 2017 року у м. Полтава відбувся семінар «Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА та Полтавського університету економіки і торгівлі. Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, обговорити можливість використання Клубів РЕЧВ як інструменту підвищення ресурсоефективності підприємств, виявити та залучити потенційних учасників та підтримати створення Клубу РЕЧВ у Полтавській області

У заході взяли участь представники підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями удосконалення виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки

IMG 9026В Запоріжжі відбувся Круглий стіл «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки», організований Центром ресурсоефективного та чистого виробництва спільно з Держенергоефективності за підтримки Запорізької ТПП. Участь в обговоренні взяли представники таких компаній, як «Запоріжсталь», «Запорожкокс», «Укрграфіт», «Запоріжвогнетрив», Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Дніпроспецсталь» та інші.

Впровадження енергоефективних технологій у виробничій сфері, зокрема, за допомогою коштів від вуглецевого податку, обговорили експерти Держенергоефективності та представники підприємств Запоріжжя 3 серпня під час круглого столу «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки».

Детальніше...

Перспективи та переваги імплементації курсу з РЕЧВ у навчальні програми українських вишів

IMG 873527 червня на базі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбувся інформаційний семінар для викладачів вищих навчальних закладів на тему «Імплементація курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) у навчальні програми ВНЗ: переваги та можливості». Семінар організовано в рамках міжнародного проекту Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». На семінарі було представлено методичні засади концепції ресурсоефективного та більш чистого виробництва, приклади впроваджених проектів РЕЧВ на промислових підприємствах. Учасники мали змогу обговорити досвід викладання курсу з РЕЧВ та суміжних дисциплін у рамках різних навчальних програм.

Детальніше...

Вебінари по РЕЧВ в переробці молока та поводженні з хімічними речовинами

17.07.04-Photo-1У 2016 році в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) були підготовлені і опубліковані довідники з РЕЧВ на національних мовах шести країн-учасниць для спеціалістів, що працюють в молочній і хімічній промисловості. Щоб популяризувати ці довідники, було запропоновано організувати два онлайн-семінари для спеціалістів у країнах Східного партнерства ЄС.

4-го липня 2017 року були проведені два онлайн-семінари «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів» і «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами». Вебінари були організовані Білоруським центром ресурсоефективного і чистого виробництва в Мінську. Лектором виступив експерт ЮНІДО Йоханнес Фреснер (Австрія).

Детальніше...

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Photo-126 червня 2017 року у м. Полтава відбувся круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, проаналізувати можливості та бар’єри для малих і середніх підприємств при впровадженні ресурсоефективних заходів, обговорити способи інтенсифікації впровадження підприємствами таких заходів.

У заході взяли участь близько 40 представників підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Photo-122 червня 2017 року в м. Києві в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) відбувся круглий стіл на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні».

Мета заходу полягала у обговоренні підходів ресурсоефективного та чистого виробництва, досвіду його впровадження в Україні, принципів економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання Цілей сталого розвитку та екологізації промислового виробництва.

Серед учасників круглого столу були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ЮНІДО, міжнародних організацій та проектів, громадський спілок та організацій, бізнес-асоціацій, освіти і науки тощо.

Детальніше...

«Ресурсоефективне та чисте виробництво» - навчальний курс для ВНЗ в Україні

17.05.18 Seminar-1Важливим кроком на шляху до сталого розвитку є формування у майбутнього покоління сучасного мислення в напрямку ефективного ресурсоспоживання та озброєння новітніми світовими підходами для прийняття необхідних рішень щодо розвитку промислових підприємств.

18 травня 2017 року в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України», організований у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу»(EaP GREEN), що фінансується ЄС.

Захід зібрав близько 30-ти осіб, серед яких були представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, представники вищих навчальних закладів, зокрема Національного технічного університету України «КПІ ім.І Сікорського», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Інституту економіки промисловості НАН України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету Києво-Могилянської академії, Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України тощо.

Детальніше...

Екологи підприємств Львівщини пройшли тренінг з РЕЧВ

IMG 20170517 09320317 травня 2017 року відбувся тренінг для екологів промислових підприємств Львівської області «Методика ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) як складова екологічного менеджменту на підприємствах (за методикою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку)». Тренінг організовано за ініціативою та підтримки Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА. Слухачами тренінга стали понад 40 фахівців-екологів та інженерів. Учасники тренінгу ознайомилися з основними засадами та базовими підходами концепції та методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва, обговорили ключові бар’єри та труднощі при впровадженні РЕЧВ на підприємстві, дізнались про особливості створення робочої команди та мотивації персоналу підприємств до впровадження РЕЧВ.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю укладено в Києві на підтримку Платформи зростання зеленої економіки

IMG 2017-04-04 1734034 квітня 2017 року у Києві укладено Меморандум про співпрацю (МпС) на підтримку Платформи зростання зеленої економіки. Меморандум укладено між Центром ресурсоефективного та чистого виробництва, Центром «Розвиток КСВ», Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні», Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співпробітництва (GIZ) ГмбХ, Інститутом зеленої економіки та Торгово-промисловою палатою України.

«Зелена економіка є рушійною силою сталого розвитку, і майбутнє України залежить від здатності модернізувати економіку, покращити конкурентоздатність економічних секторів, використовувати природні ресурси більш ефективно та зменшити деградацію довкілля», - зазначається у тексті Меморандуму.

Детальніше...

Основам РЕЧВ навчилися голови ОСББ Святошинського району

IMG 20170221 191946

 

В лютому-березні 2017 року проведено тренінги для голів ОСББ Святошинського району на тему «Енергоощадні технології в комунальному секторі». Тренінги організовано Центром ресурсоефективного та чистого виробництва спільно з ТОВ «Центр комфорту». Під час навчання голови ОСББ мали змогу ознайомитися з сучасними методами скорочення необґрунтованих витрат енергетичних та матеріальних ресурсів при забезпеченні належного функціонування інженерних систем житлових будинків та будівель комунального сектору. Тренінговий курс включав п’ять тематичних частин: система вентиляції приміщень; система опалення; система гарячого водопостачання; утеплення; освітлення; альтернативні джерела енергії.

IMG 7773

IMG 7771

Довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів представлено на Будівельному Конгресі України

17.03.03 -13 березня 2017 р. на конференції «Бетон, залізобетон-2017», організованій Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів у рамках Будівельного Конгресу України, директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович представив напрацювання Центру у сфері ефективності енерго-, матеріало і водоспоживання для галузі будівельних матеріалів. Крім практичних прикладів впровадження заходів на підприємствах галузі, було представлено «Довідник з ресурсоефективного та чистого виробництва для галузі будівельних матеріалів». Цей довідник підготовлений в рамках демонстраційного компонента програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи